top of page
istockphoto-1254652136-612x612_edited.png

Uluslararası Çözüm

Türkiye'ye veya kendi ülkelerine dönüş yapmak isteyen hastalar için alternatif çözüm seçeneklerimizle sizlere en uygun ve en etkili sağlık hizmetlerini sunuyoruz. Profesyonel sağlık ekiplerinden oluşan bir ağ ile sizlerin yanındayız.

Sevdikleriniz için varız

Kara ambulans, Uçak ambulans ve Tarifeli havayolu seçeneklerimiz ile siz ve sevdikleriniz Dünyanın neresinde olursa olsun bir telefon kadar yakınız.

hasta.jpg

Uluslararası Hasta Nakli

Dünyanın neresinde olursanız olun, sizin oradan alınmanızı sağlıyor, gerekli tıbbi bakım ve tedavi altında, uygun kara ambulansı ile transferinizi organize ediyoruz.

Yurt dışındaki bir hastane veya sağlık kuruluşlarında tedavisi tamamlanan ve binek araçla ulaşımı uygun olmayan bireylerin, sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri farklı ülkedeki adreslerine; mesafe gözetmeksizin, nakil hizmetidir.

 

Taburcu işlemi yapılacak kişinin sağlık durumuna göre nakil hizmeti, acil tıp teknisyeni ve ambulans şoföründen oluşan 2 kişilik sağlık ekibi ve mavi şeritli hasta nakil ambulansı ile veya doktor / paramedik, acil tıp teknisyeni ve şoförden oluşan 3 kişilik sağlık ekibi ve kırmızı şeritli acil yardım ambulansı ile yapılır.

 

Kalça kırığı ve benzer şikayetleri olan hastalar, özel vakumlu sedye ile, KOAH ve benzer şikayetleri olan hastalar oksijen desteği ve uygun tıbbi donanım ile; hastanın her türlü konforu sağlanarak, istirahatine devam edeceği yatağına kadar teslim edilir.

 

Uluslararası hasta nakil hizmetlerinde mesafeye bağlı olarak; hasta ve ekibin can ve mal güvenliğini sağlamak adına ek personel görevlendirilir.

Kara ambulansının gidemediği uzun mesafelerde, hastanın uçuşa uygundur raporu da alınarak, hava ambulansı ile nakledilmesi tavsiye edilmektedir.

WE ARE CARE

WE ARE CARE

ALS assistance
bottom of page