top of page
 • Çağrı merkezinize 7 gün 24 saat tek numara ile ulaşılabiliyor mu?
  Evet, +90 212 529 12 12 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan 365 gün 24 saat boyunca ulaşılabilmektedir.
 • Kimlerle çalışmaktasınız?
  Hem kurumsal, hem de bireysel olarak butik hizmet vermekteyiz.
 • Ambulanslarınızın modeli ve tıbbi ekipmanları Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği şartlarına uygun mu?
  Evet, networkümüzde bulunan firmalarda ki ambulanslar teknik özellikleri ve tıbbi donanımları itibariyle 'Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği' ve TSE 1789 Ek-C şartlarına uygundur.
 • Çalıştığınız ambulanslarınızın donanımları ve bulunan personelleriniz hakkında bilgi verir misiniz?
  Çalıştığımız Ambulanslar firmaları sınıf türlerine göre acil sağlık hizmetleri yönetmeliğinin öngördüğü yasal donanımlarını karşılamaktadır. Çalıştığımız ambulans firmalarında da Doktor veya Paramedik, Acil Tıp Teknisyeni, Anestezi Teknikeri, Hemşire ve İlk yardım Sertifikalı Sürücüler görev almaktadır. Çalıştığımız ambulanslarda bulunan ekipmanlar; ANA SEDYE SANDALYE SEDYE VAKUM SEDYE FARAŞ SEDYE OMURGA TAHTASI TRAKSİYON ATELİ ŞİŞME ATEL SETİ BOYUNLUK SETİ KED KURTARMA YELEĞİ SABİT OKSİJEN TÜPÜ PORTATİF OKSİJEN TÜPÜ TRANSPORT VENTİLATÖR HASTA BAŞI MONİTÖR DEFİBRİLATÖR (MONİTÖRLÜ) ENJEKTÖR POMPASI SABİT VAKUM ASPİRATÖRÜ PORTATİF ASPİRATÖR BAŞ SABİTLEYİCİ SABİT TANSİYON ALETİ PORTATİF TANSİYON ALETİ PULSE OXYMETRE TERMOMETRE DİAGNOSTİK SET LARİNGOSKOP SETİ STETESKOP YANIK SETİ ACİL DOĞUM SETİ ISI İZOLASYONLU KAP GLİKOMETRE ACİL İLAÇ ÇANTASI RESUSİTASYON ÇANTASI TEMEL TIBBİ MALZEME ÇANTASI
 • Yurt dışı hasta transfer taleplerini ne kadar süre içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz?
  Gerekli tüm bilgi ve dokümanlar tarafımıza ulaştıktan sonra, transferi uygun olan hastalar için kara ambulansı için 1 saat içerisinde operasyon sürecine başlıyoruz, hava ambulans taleplerindeyse uçuş izni alınır alınmaz.
 • Yurt dışı hasta transferleri için hangi bilgi ve dökümanlar gereklidir?
  Gerekli izinlerin alınabilmesi için hastaya ait medikal rapor ve kimlik/pasaport fotokopisinin yanı sıra, refakatçiye ait kimlik/pasaport fotokopisi gerekmektedir.
 • Ödememi nasıl yapabilirim?
  Ödemelerinizi nakit veya banka havalesi/eft ile 7/24 kolayca yapabilirsiniz.

WE ARE CARE

WE ARE CARE

ALS assistance
bottom of page