top of page
shutterstock_640716079_web.webp

Dünyanın her noktasına

En güncel ürün ve hizmetleri takip ederek kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni projeler geliştiriyoruz.​

İçiniz rahat olsun

Farklılaştırmak gerek ise kurum ve kuruluşların müşterilerine, çalışanlarına ve diğer tüm paydaşlarına sundukları sağlık hizmetlerini zenginleştirmek üzere sağlık ve seyahat alanında değer yaratan pek çok çözüm sunuyoruz.

6394a4703373c.jpg

Medikal Eskort

Seyahatlerde, iş gezilerinde ve toplantı gibi etkinliklerde, herhangi bir sağlık problemine maruz kalınması durumunda medikal ekibimiz tarafından sunulan tıbbi hizmetlerdir.

 

Medikal ekiplerimiz doktor veya paramedik kadrosundan oluşmaktadır.

 

Refakat için kullanılan araçlarımız olay yerinde ilk müdahalenin yapılabileceği ve hastanın olay yerine gelmekte olan ambulans ile transfere hazırlanabileceği tüm medikal malzeme ile donatılmıştır.

 

Misafirlerin refakat eden üniformalı sağlık ekibi ve ambulanstan tedirgin olmaması için VIP Sağlık Hizmeti projesi Türkiye’de ilk olarak firmamız tarafından hayata geçirilmiştir.

 

Ekiplerimiz organizasyonun içeriğine göre giyinmekte ve refakat edilen kişinin sağlık durumuna göre tedbir alırlar.

 

Yurt dışı veya yurt içi gezilerde refakat edilecek hastanın doktoru ile görüşülerek hastayı tanımak amacı ile ön bilgi alınmaktadır.

 

Riskli hastalarda ambulans firmasının yakın bölgede konuşlanması sağlanmaktadır.

WE ARE CARE

WE ARE CARE

ALS assistance
bottom of page