top of page
2.jpg

Gulfstream IV

Rahatlık Odaklı İş Jeti

Kıtalararası uçuş kapasitesine sahip bu jet, ideal bir iş seyahati çözümüdür.

Üstün Uçuş Performansı

Bu uçağın, gürültü ve emisyonları azaltan motorları sayesinde hem konfor hem de performans açısından üstün bir seviyeye ulaşmaktadır.

Geniş Uçuş Mesafesi

Bu uçak, 4584 mil menzili ve saatte 509 mil maksimum seyir hızı ile transatlantik yolculukları mümkün kılan etkileyici özelliklere sahiptir.

Son Teknoloji Donanımlı

Gulfstream IV, önceki modeli GIII'e kıyasla geliştirilmiş kabin ve kokpit teknolojileri ile yenilikçi bir tasarım yaklaşımı sunmaktadır.

2
1
4
3

MENZİL / MESAFE
8056 km

AZAMİ HIZ
88km/s

BAGAJ KAPASİTESİ
454 kg

YOLCU KAPASİTESİ
14+1 Kişi

Gulfstream IV

Gulfstream IV, uluslararası uçuşlar için sertifikalı bir iş jetidir ve 4584 mil menzili ve saatte 509 mil maksimum seyir hızı ile kıtalararası yolculuklar için idealdir. Bu özellikleriyle, transatlantik seyahatlerde yolcuların beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktadır.

Bu jet, sivil havacılık tarihinde tamamen dijital gösterge panellerine ve uçuş yönetim sistemlerine sahip ilk uçak olma özelliğini taşır. Gulfstream IV, bu yenilikçi teknolojisiyle iş jeti seyahatlerinde bir devrim yaratmış ve 1990'ların başından milenyumun başlangıcına kadar havacılık sektöründe belirleyici standartlar koymuştur.

WE ARE CARE

WE ARE CARE

ALS assistance
bottom of page