top of page

Global Express XRS

Rahatlıkla Geniş Kabin

Bombardier Aerospace imzalı Global Express XRS, geniş ve ferah kabin yapısı ile iş jetlerinde yeni bir standart belirliyor.

 

Zirvedeki Lüks Deneyim

Piyasanın en prestijli ve lüks iş jetlerinden biri olan Bombardier Global Express XRS, en sofistike taleplerinizi karşılamak üzere özenle tasarlanmıştır.

Kesintisiz Uzun Menzil Uçuşları

11.600 km'ye varan menzili ile Global Express XRS, yakıt ikmali yapmadan dünya üzerindeki neredeyse her noktaya kesintisiz ulaşım sağlar.

Konforda Üstünlük

Her ayrıntısında kaliteyi ön planda tutan Bombardier Global Express XRS, gelişmiş kokpit tasarımı ve üst düzey konfor sağlayan kabin düzenlemesi ile sınıfında öncü bir iş jetidir.

1
3
2

MENZİL / MESAFE
11600 km

AZAMİ HIZ
946 km/s

BAGAJ KAPASİTESİ
454 kg

YOLCU KAPASİTESİ
14 Kişi

Global Express XRS

Bombardier Aerospace tarafından üretilen Global Express XRS, geniş kabinli ve 11.600 km menzile sahip ultra uzun menzilli bir iş jetidir. Bu uçak, yakıt ikmali yapmaksızın dünyanın neredeyse her yerine kesintisiz seyahat etme imkanı sunar. Hızı, menzili ve sınıfına göre rekabetçi saatlik uçuş maliyeti ile Global Express XRS, uluslararası uçuşlar için mükemmel bir seçenektir. Modern ve benzersiz tasarımıyla bu jet, geniş kabin alanında konforlu bir uçuş deneyimi sunar.

En lüks ve başarılı iş jetleri arasında yer alan Bombardier Global Express XRS, en sofistike ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş kokpiti ve üst düzey konfor sunan kabin tasarımı ile hiçbir detaydan ödün verilmeyen bu jet, kıtalararası menzili sayesinde dünya üzerindeki hemen hemen her yere ulaşmanıza olanak tanır.

WE ARE CARE

WE ARE CARE

ALS assistance
bottom of page