top of page
Roadside

Araç asistans

Sürücülerin ve yolcuların araçla seyahat halindeyken karşılaşabilecekleri her türlü olumsuz duruma karşı sunduğumuz çekme ve kurtarma, yerinde onarım, ulaşım ve konaklama, ikame araç ve profesyonel sürücü hizmetlerini kapsayan paketimizdir.

Esnek ve bütünleyici çözümler

Araç asistans paketimizi, alo vale, bilgi ve organizasyon hizmetleriyle zenginleştirerek sürücü ve yolcuların hayatı kolaylaştırdık.

yol yardım.jpg

Araç ve Yol Yardım Asistanı

Çekme ve kurtarma

Kaza veya arıza sebebiyle, aracın çalışmadığı veya çalışmasının tehlikeli olduğu durumlarda,  aracınızı çekici servis hizmet sağlayıcılarımızla servise kadar çekiyoruz. Çeşitli kazalar sebebiyle aracın yürür ve düz durumda olmadığı zamanlarda, aracın çekilmeden önce kurtarılmasını gerektiren durumlarda, araç için kurtarma hizmetini de sunuyoruz.

Yerinde onarım

Her arıza durumu aracın servise çekilmesini gerektirmez. Akü bitmesi, lastik patlaması gibi servise çekilmeye gerek kalmadan çözülebilecek her türlü küçük arıza sorunları için, alanında uzman servis ustalarını olay yerine göndererek, aracın sorununu kısa sürede çözüyoruz.

İkame araç

Kaza veya arıza  sonucu serviste onarım gören aracın yerine, araçsız kalınan süre boyunca,  araç sahibinin mağdur olmaması için, anlaşmalı tedarikçi firmalarımız aracılığı ile sunduğumuz kiralık araç yönlendirme hizmetimizdir.

Profesyonel sürücü hizmeti

Sürücünün aracı kullanamadığı durumlarda veya aracın servise bırakılıp alınması için 7/24 sunduğumuz profesyonel sürücü hizmetimizdir. Hizmet, İstanbul lokasyonunda verilmektedir.

Konaklama ve ulaşım

Seyahat sırasında kaza veya arıza sebebiyle yolculuğun aksaması durumunda, konaklama hizmetimizle yanınızdayız. Yolculuğa devam edilmesinin gerektiği durumlarda, taksi, otobüs, tren veya uçakla gideceğiniz yere varmanızı  sağlıyoruz.

Bilgi ve organizasyon

Sürücülerin ve yolcuların, karşılaşabilecekleri sorunlara ve ihtiyaçlara anında çözümler üretmek üzere, bilgi edinmek için arayabilecekleri, her türlü sorununun cevaplandığı, telefonda danışma ve gerektiğinde ALS Assistance’ın geniş tedarikçi ağından yararlanabilecekleri hizmetimizdir.

WE ARE CARE

WE ARE CARE

ALS assistance
bottom of page