top of page
3.jpg

Embraer Legacy 500

Yenilikçi Performans ve Konfor

Embraer Legacy 500, tam kablolu dijital uçuş kontrolleriyle donatılmış ilk orta boy jet olup, yenilikçi tasarımı ile performans ve konforun sınırlarını zorlamaktadır.

Modern ve Şık İç Mekan

Embraer'in tasarımdaki ustalığı, LEGACY 500'ün modern ve sofistike iç mekanında kendini gösteriyor. Her detayda zarafet ve konfor ön planda tutulmuştur.

Ekonomik ve Etkileyici

Maliyet açısından kendi kategorisinde en uygun seçeneklerden biri olan LEGACY 500, bütçenizi en iyi şekilde değerlendirerek, daha geniş ve etkileyici bir uçak deneyimi sunar.

Teknoloji Harikası

10 yolcu kapasitesine sahip ve son derece hızlı olan LEGACY 500, düz zeminli yapısı, tam donanımlı mutfağı, ileri teknoloji eğlence sistemleri ve şık koltuklarıyla geniş stand-up kabininde mükemmel bir uçuş deneyimi vaat ediyor.

1
2
8
3
4
5
7
6

MENZİL / MESAFE
5788 km

AZAMİ HIZ
863 km/s

BAGAJ KAPASİTESİ
454 kg

YOLCU KAPASİTESİ
10 Kişi

Embraer Legacy 500

Embraer Legacy 500, tam kablolu dijital uçuş kontrolleri ile donatılmış ilk orta boy jet olma özelliğiyle, performans ve konfor alanında yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Bu uçak, kendi kategorisinde en uygun maliyetle, daha geniş ve etkileyici bir uçuş deneyimi sunar. 10 yolcu kapasiteli ve son derece hızlı olan Legacy 500, düz zeminli yapısı, tam donanımlı mutfağı, ileri teknoloji uçak içi eğlence sistemi ve zarif koltukları ile geniş stand-up kabininde konforlu bir uçuş deneyimi vaat eder.

LEGACY 500'ün kabin tasarımı, Embraer'in modern ve sofistike iç mekan tasarımındaki itibarını yansıtır. Kabinin katlanabilir masaları, çalışma ya da yemek yeme sırasında geniş bir alan sağlar. Segmentindeki en cömert bagaj hacmine sahip olan bu devrim niteliğindeki jet, her uçuşta ihtiyaç duyduğunuz her şeyi kolaylıkla yanınızda taşımanıza imkan tanır.

WE ARE CARE

WE ARE CARE

ALS assistance
bottom of page