top of page
3.jpg

Challenger 850

Büyük Kabin Kapasitesi

Challenger 850, sınıfının en geniş ve konforlu özel jetlerinden biri olarak, küçük bir jetin sunduğu esnekliği büyük bir jetin rahatlığı ile birleştirerek, verimli bir uçuş deneyimi sağlar.

Üstün Konfor

16 yolcu kapasiteli geniş kabini ve büyük bagaj bölümleri ile bu uçak, kalabalık aileler veya yönetici gruplar için mükemmel bir seçenektir.

Genişletilmiş Uçuş Mesafesi

Bombardier Aerospace tarafından tasarlanan bu çift motorlu, orta üstü büyüklükteki özel jet, 5206 kilometre menzile sahiptir.

Ayakta Durulabilen Geniş Kabin

Bu uçağın geniş kabininde, ayağa kalkıp rahatça yürüyebilirsiniz ve uzun menzili sayesinde kıtalararası seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

2
1
4
3

MENZİL / MESAFE
5206 km

AZAMİ HIZ
850 km/s

BAGAJ KAPASİTESİ
454 kg

YOLCU KAPASİTESİ
16 Kişi

Challenger 850

Challenger 850, Kanada merkezli Bombardier Aerospace tarafından üretilen, çift motorlu ve orta üstü büyüklükte bir özel jet olarak, bölgesel ve kıtalararası hava yolları için tasarlanmıştır. Dünya çapında 62 ülkede hizmet veren bu model, sınıfının en geniş ve konforlu jetlerinden biridir. Maliyet etkinliğini, küçük bir jetin esnekliğiyle birleştirerek, verimli bir uçuş deneyimi sunmaktadır.

Bombardier Challenger serisinin en büyük jetlerinden olan Challenger 850, heavy sınıfında yer almasına karşın ultra-uzun menzilli uçaklarla karşılaştırılabilir genişlikte bir kabin sağlar. 16 yolcu kapasiteli kabini ve geniş bagaj alanları ile, kalabalık aileler veya yönetici gruplar için ideal bir seçenektir. Stand-up kabin özelliği sayesinde, içerisinde rahatça ayağa kalkıp yürüyebilir ve uzun menzili ile kıtalararası seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

WE ARE CARE

WE ARE CARE

ALS assistance
bottom of page