top of page

Hakkımızda

ALS Assistance, 2024 yılında kurulan, ancak kökleri 1993 yılına kadar uzanan bir asistans hizmetleri şirketidir. 30 yılı aşkın sektör deneyimimizle, müşterilerimize kapsamlı ve güvenilir çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve onların her türlü asistans ihtiyacını karşılamaktır. Vizyonumuz ise, sektörün liderlerinden biri olarak, yenilikçi ve kişiye özel hizmetlerimizle öne çıkmaktır.

ALS Assistance olarak, konut ve işyeri asistansı, araç ve yol yardımı, seyahat ve sağlık asistansı, cenaze hizmetleri, uluslararası kara ambulansı, uçak ambulansı ve medikal eskort gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Hem ulusal hem de uluslararası düzeyde, bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet veriyoruz.

Şirketimiz, butik hizmet anlayışıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunar. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir ve bu, hizmetlerimizi sunarken en öncelikli hedefimizdir.

ALS Assistance, deneyimi ve yenilikçi yaklaşımlarıyla, sektördeki rakiplerinden ayrışan bir şirkettir. Müşterilerimize sunduğumuz kişiselleştirilmiş hizmetler ve profesyonel yaklaşımımız, bizi bu alanda güvenilir bir iş ortağı yapar.

WE ARE CARE

WE ARE CARE

ALS assistance
bottom of page